​Дитячий дошкільний заклад "Колобок"

Категорії: Садочки

вул. Шкільна, 3, село Суботці

Робочі години:

Пн-Пт з 07:00 до 18:00

Дитячий садочок «Колобок» розташований у самому центрі мальовничого села Суботці. Тут відразу відчувається атмосфера привітності та теплоти. Зауважимо, що цей дошкільний навчальний заклад почав свою роботу ще у 1974 році, а отже незабаром святкуватиме півстолітній ювілей, пише сайт "Наша Знам'янщина". Варто відмітити його зразкове утримання - усі групи охайні, затишні та відремонтовані. Вражають око малюнки на стінах кімнат, які виконані власноруч вихователями дитячого садка Оленою Григор’євою та Тетяною Чабан.

Директорка закладу - Алла Животовська. Вона розповідає, що у закладі (станом на осінь 202 року) функціонує три групи, у яких виховується 72 дітей. Цього ж 2020-го року садочок підготував 27 випускників, які першого вересня пішли у перші класи.

Кожна група в дошкільному закладі — це комфорт і затишок, чарівний світ книги і навчальна база, де малюки можуть обирати собі заняття до вподоби. Також є окремо обладнаний зал для спортивних занять, який одночасно може бути і музичним залом, міні- музей українського побуту, сучасна пральня, харчоблок, медичний блок.

Фейсбук-група дитсадка


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: