Україно моя, в тебе щедра земля!
![](https://d.subotsi.info/data/news/009936/images/main/in-text-258167093_718399872453672_8346267870145995930_n.jpg)
До Дня працівників сільського господарства Богданівська сільська бібліотека підготувала книжково-ілюстративну виставку "Україно моя, в тебе щедра земля", з якої можна дізнатися багато цікавого і пізнавального.
До Дня працівників сільського господарства Богданівська сільська бібліотека підготувала книжково-ілюстративну виставку "Україно моя, в тебе щедра земля", з якої можна дізнатися багато цікавого і пізнавального.
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?