​Фітнес-центр у Мошориному

Категорії: Творчість, спорт

село Мошорине, Знам'янський район

Тренажерний зал у селі збудовано завдяки допомоги генерального директора ТОВ «Рос Агро», Романа Моцного та виконавчого директора Петра Гетьманця. Три роки тому із напівзруйнованого приміщення колишньої колгоспної їдальні збудовано гарний тренажерний зал - з великими вікнами, сучасними роздягальнями та душевими, встановлено новітні тренажери.

Працює у залі Тетяна Кива - слідкує за порядком, за утриманням тренажерів, консультує відвідувачів. Заробітну плату теж отримує від ТОВ «Рос Агро». Сільська рада взяла на баланс приміщення і забезпечує теплом та електроенергією.

Відвідавши тренажерний зал, а в селі його називають фітнес-центром, можна щиро позаздрити жителям села, що мають таку можливість займатися спортом у комфортному залі, на сучасних тренажерах та ще й безкоштовно. Охочих займатися багато, щодня крім неділі та понеділка зал переповнений відвідувачами, адже в селі багато молоді. Наймолодші – це діти 14 років, а найстаршій і постійній відвідувачці Вірі Ковтунович виповнився 71 рік.

У залі розміщено 16 тренажерів та інший спортивний інвентар. Відвідувачі та відвідувачки цінують, що для них створені такі гарні умови, підтримують чистоту, бережуть майно, а є й такі, які самі намагаються долучитися до гарної справи. Місяць тому молоде подружжя Олександр та Юлія Біленки, які є постійними відвідувачами, подарували новий тренажер – арбітрек. Сюди приїжджають займатися спортом навіть із сусіднього села Володимирівки.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: