Богданівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини

Категорії: Лікарні, Поліція, МНС

село Богданівка, навпроти сільради, вулиця Миру, 7-а

тел.: +380503298429

Богданівська амбулаторія загальної практики-сімейної медицини працює у самому центрі села - через дорогу від сільради. У 2015-му році було розпочато капітальний ремонт будівлі, який відбувався за рахунок сільського бюджету. В 2016 році ремонт був продовжений за рахунок співфінансування державного та районного бюджетів. Загальна сума, яка була витрачена на ремонтні роботи, склала близько 600 тисяч гривень.

Також, в цей час відбулось дооснащення Богданівської амбулаторії: придбано медичне обладнання (крісло гінекологічне, шафа медична з сейфом, апарат «Токи Д’арсонваль», лотки медичні, лампи бактерицидні, ширми), принтер та жалюзі для вікон. Загальна сума цих витрат склала більше 45 тисяч гривень.

Завдяки проведеним роботам вже у 2017-му році відбулося відкриття оновленої Богданівської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Результатом стало покращення якості первинного медичного обслуговування і надання більш якісних медичних послуг жителям і жителькам Богданівки. Медичний персонал відтоді зустрічає пацієнтів та відвідувачів у затишному і повністю пристосованому для надання медичної допомоги приміщенні.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: