Дошкільний навчальний заклад ”Барвінок”

Категорії: Садочки

вул. Чапаєва, село Мошорине, Знам'янський район

тел.: +38 (05233) 45219

Робочі години:

пн-пт 8:00-18:00

Дошкільний навчальний заклад ”Барвінок” загального типу Мошоринської сільської ради дуже гарний - він був збудований у 1989-му році, а очолює його Любов Олександрівна Марущук. Поруч із дитячим садочком встановлено котельню, яка дозволяє опалювати приміщення дитячого дошкільного закладу у комфортному для дітей і дорослих режимі. Це відбулося завдяки народному депутату Олесю Довгому, за сприяння якого з державного бюджету було виділено 860 тис. гривень на будівництво.

"
Нас непокоїли ліміти газу й терміни опалювального сезону, адже поки він починався, у приміщеннях дитячого садочку було вже холодно — не більше +10 градусів, і дітки мерзли", — пояснюва ситуацію сільський голова Олексій Григорович Кондратенко у коментарі сайту "Вісник Кіровоградщини".

Тому село спочатку придбало шість електрокамінів, аби обігріти приміщення, але електропроводка не витримала такого навантаження, тож довелося витратити ще 20 тисяч гривень на її ремонт. А коли, дякуючи Олесю Станіславовичу Довгому, були виділені кошти, збудували котельню і опалювальний сезон почали працювати на альтернативному паливі, то дітки перестали мерзнути!
Паливо зберігають під одним дахом з двома новенькими котлами українського виробництва марки Ватра 80 кВт, які працюють на альтернативному паливі — дровах, вугіллі, паливних брикетах та щепі. В усьому відчувається господарський підхід!


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: