Дошкільний навчальний заклад ясла-садок ”Сонечко”

Категорії: Садочки

вул. 30 років Перемоги, буд. 1, село Богданівка

тел.: (05233) 73244

Робочі години:

пн-пт 8:00-18:00

У закладі дошкільної освіти «Сонечко», у селі Богданівці, створені всі належні умови для повноцінного розвитку та навчання дітей. Завідуюча дошкільного закладу Інна Володимирівна Постойко розповідає, що працює в закладі 17 років, з яких сім – завідуючою. Функціонує дві групи «Калинка», до якої ходить 27 дітей віком від чотирьох до семи років та група «Малятко», де навчається 20 дітей, з двох років. З кожним роком у закладі здійснюються поточні та косметичні ремонти, щоб діткам було затишно та комфортно.

За фінансування Богданівської сільської ради вдалося замінити огорожу навколо дитячого садочка, в приміщенні замінено каналізацію. У 2019-му році поставили ігровий майданчик для дітей. Колектив дружній та відповідальний. Кожен з працівників дуже добре знає свої обов’язки і з відповідальністю ставиться до їх виконання, робить все можливе, щоб малеча до садочку поспішала із задоволенням.

Усі педагоги - справжні майстри своєї справи. Вони творчі, ініціативні, люблять свою професію. Кожен із них має індивідуальний творчий потенціал, різноманітні нахили і здібності. Турбуються про фізичне здоров’я дітей. Багато занять проводяться на вулиці, організовуються екскурсії для малечі, конкурси між групами!


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: