Філія "Казарнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів"

Категорії: Школи

с.Казарня, вулиця Миру 43

тел.: +38-05233-95-2-18

До 1917 року в селі Казарні працювала початкова школа, в якій навчалися діти заможних селян. Згодом школа була перетворена на семирічну, а з 1938 року – в середню. Багато випускників, закінчивши Казарнянську середню школу вступали на навчання до середніх спеціальних та вищих навчальних закладів. Директорка школи - Наталя Суржко.

У 1968 році збудували нинішнє приміщення школи за кошти місцевого колгоспу. Багато випускників школи здобули і здобувають вищу, середню спеціальну освіту. Нинішнім учням школи, є ким пишатися і є з кого брати приклад, так як багато випускників школи працюють інженерами, вчителями, агрономами, трактористами, шоферами, спеціалістами з комп’ютерних технологій, працівниками культури, адвокатами, приватними підприємцями. Ковальова Ніна Іванівна, Делюрман Галина Володимирівна, Явтушенко Лариса Володимирівна, Степанова Людмила Володимирівна, в минулому – учні, а нині – вчителі.


У школі працює 11 висококваліфікованих вчителів. Всі мають вищу кваліфікаційну категорію та значний стаж роботи. Виховали та навчили не одне покоління дітей.Завдяки їх професіоналізму та відповідальне ставлення до роботи учні школи неодноразово займали призові місця в районних конкурсах та олімпіадах. Є слухачами Малої академії наук міста Кропивницького. Переважна більшість випускників навчаються у вищих навчальних закладах ІІІ – ІV акредитації.

Є окрема їдальня та сучасна спортивна зала. Замінено всі вікна і двері на енергозберігаючі. Проведено поточний ремонт приміщення. Територія закладу огороджена новим парканом.

Сайт школи


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: