Меморіальна дошка на честь Олександра Каплуна

Категорії: Визначні пам’ятки

село Богданівка, школа

Вже кілька років минуло з дня загибелі Олександра Петровича Каплуна... 9 липня 2015 року він був мобілізований до Збройних сил України, проходив війську службу в зоні проведення АТО, під Маріуполем. На плечах воїна-земляка лежала велика відповідальність — захищати Батьківщину, рідний край, своїх дітей. Але життя героя обірвалося у 39 років, під час артилерійського обстрілу смт Сартана під Маріуполем. За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Олександр вісімнадцять років пропрацював у Чорноліському лісгоспі, спочатку охоронцем, а потім верстатником деревообробних верстатів у цеху переробки деревини. Лісівники пам’ятають про свого колегу та роблять усе можливе, щоб світла пам’ять про нього залишилася у майбутніх поколінь навіки!

Багато років поспіль весняної пори вони проводять Всеукраїнську акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», залучаючи до створення нових зелених масивів та збереження природної рівноваги все більше небайдужих людей. Минулого року така акція була приурочена саме пам’яті загиблого працівника Чорноліського лісгоспу Олександра Петровича Каплуна. На акцію запросили і його маму, Валентину Захарівну та разом висадили молоде деревце — дуб червоний. Це живий пам’ятник, який берегтиме гарні спогади про мужнього воїна.

Також, за ініціативи та сприяння лісівників Чорноліського лісгоспу була виготовлена меморіальна дошка. Як повідомив директор лісгоспу Олександр Зуєв, узгодивши всі дозволи з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, відділом освіти молоді та спорту райдержадміністрації, її встановили на приміщенні ОНЗ «Богданівська ЗШ ім. І.Г.Ткаченка». Це школа в якій навчався Олександр Каплун.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: