Народний аматорський фольклорний колектив «Червона калина»

Категорії: Творчість, спорт

село Богданівка, Знам'янський район

Народний аматорський фольклорний колектив «Червона калина» районного будинку культури з 2016 року очолює Євгенія Вікторівна Коваленко. Спочатку колектив налічував 9 чоловік, зараз, станом на 2021-ий рік - вже 16 осіб. Найстаршій учасниці виповнився 81 рік, наймолодшій 65. Всі активні, талановиті, гарно співають та з задоволенням поспішають на тренування, діляться ідеями та разом їх реалізовуємо.

Офіційно гурт збирається двічі на тиждень, але коли готується до виступу, то й частіше. У колективі є солісти, є дует, тріо. У 2020-му році колектив захистив звання народного, у місті Кропивницькому виконали народну пісню «На калині чорний ворон кряче», записану в селі Богданівці. Учасниці знайшли цю пісню від старожилів, наспівали, а Євгенія Коваленко здійснила аранжування.

Слід відзначити, що колектив досить дружній. Староста Марія Лифар тримає зв’язок з усіма учасницями, оголошує про заняття, організовує зустрічі.

Фольклорний колектив «Червона калина»є постійним учасником районних, обласних та Всеукраїнських заходів. Брали участь у ІІ турі районного фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів», у Покровському ярмарку на Міжнародній агропромисловій виставці «АгроЕкспо», в обласному святі фольклору «Невичерпні джерела», святкування Дня села Богданівка, в обласному Фестивалі народної творчості «Чута Фест».

За активну роботу та творчість Народний аматорський фольклорний колектив «Червона калина» занесено на районну дошку пошани «Трудова слава».


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: