Селами навколо Суботців пройде перше на Кіровоградщині велоралі

03.08.20 14:49

Якщо мешканці Кропивницького підтримають проект, поданий велосипедистами на Громадський бюджет, то у наступному році селами навколо Суботців пройде перше на Кіровоградщині велоралі. Про це нещодавно розповіли Андрій Паливода і Ольга Литвинова.

Активісти спільноти «Велокроп» продемонстрували містянам відремонтований на зібрані спільно кошти велосипед-тандем (велосипед на двох) та презентували проект під назвою «КОЗАЦЬКА СОТНЯ», який спільнота незабаром планує подати на фінансування Громадського бюджету у Кропивницькому.

«Козацька сотня», за задумкою авторів та авторок проекту, це має бути всеукраїнське велораллі протяжністю 100 км – територією поблизу міста Кропивницький.

- Наш проект - це насамперед популяризація здорового способу життя та активного відпочинку серед населення будь-якого віку та туристично-спортивний захід для усіх бажаючих на велосипедах будь-якого типу, - розповідає Андрій Паливода.

Якщо громада міста підтримає проект, то він стане першим заходом такого формату на Кіровоградщині (велосипедисти називаються такі заходи «сотка»). Старт і фініш велораллі заплановано у Кропивницькому, а по маршруту учасники та учасниці проїдуть через села Суботці, Казарня, Трепівка, Єлисаветградка та Підлісне.

- Ми віримо, що цей спортивний марафон не тільки буде втілено у життя, але й стане традиційним для містян Кропивницького та вело туристів з інших куточків України, - переконаний Андрій Паливода. На його думку, велораллі безперечно приверне увагу як жителів регіону, так і багатьох людей з інших куточків України, а це підвищує туристичну та інвестиційну привабливість регіону.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: