На коронавірус захворів чоловік із Суботців
15.08.20 12:29
![](https://d.subotsi.info/data/news/009542/images/main/in-text-5e2ed86e1f6e9-43_mainjpg-20997_04.jpg)
Днями на Кіровоградщині зареєстрували п’ять нових випадків захворювань на коронавірус. Інфікувались двоє чоловіків і жінка з Кропивницького, а також чоловік із Суботців Знам’янського району та чоловік із Сабатинівки Благовіщенського району, пише "Наша Знам'янщина". Такими є результати діагностики за минулу добу, інформує головна санітарна лікарка області Надія Оперчук. Загалом учора в лабораторному центрі методом ПЛР обстежили 338 людей. Одужали від коронавірусу 33-річна кропивничанка з 11-місячною донькою.
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?