Коли робота у задоволення!
Дуже добре, коли є люди, які не стоять осторонь життя односельців. Кожне село славиться такими людьми, які своїми здобутками та невтомною працею його прославляють. Олександр Морощук, учитель історії та географії ОНЗ «Трепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».
Усе своє життя Олександр Сергійович має непереборне бажання фотографувати. Окрім того, він зажди хотів передати комусь набуті знання, мати учнів, котрі з такою ж любов’ю та жагою тягнулися б до фотоапарату. Мрія здійснилася – він керівник фото-відео студії «Пошук» районного центру дитячої та юнацької творчості. Бажаючих відвідувати гурток багато. Чоловік щасливий, адже його учні перейняли його любов та бажання бачити світ через об'єктив фотоапарату.
Окрім захоплення фотографією, він
гарний вчитель. Результати
його педагогічної роботи помітні не лише серед освітян району, а й області.
Щорічні здобутки учнів на обласних та районних конкурсах та змаганнях з
фотоаматорства та захисту наукових робіт Малої академії наук і олімпіад району.
Так, під керівництвом Олександра Сергійовича щорічно вихованці здобували призові місця в обласному та Всеукраїнських етапах конкурса «Моя Україно!», перше і друге місце на районному конкурсі «Єдина громада – Сильна громада», на обласному (очному) конкурсі юних фотоаматорів І місце, І і ІІІ місце на обласному (очному) конкурс юних фотоаматорів,ІІ місце фотоконкурсу «Україна – це ми!», ІІІ місце в номінації фото «Єврофест 2019», стали призерами конкурсу присвяченого 100-річчю В.О.Сухомлинського – «Людина починається з добра» та районного конкурсу «Моя сім’я без насильства».Олександр Сергійович є талановитим учителем, який добре володіє знаннями та вміє передавати їх учням.
У
своїй роботі Олександр Сергійович застосовує ефективні методи і прийоми навчання та виховання дітей та активно впроваджує у практику навчально-виховної роботи
інноваційні технології. Тісно співпрацює із батьківським
колективом, громадою села, разом дали хороший результат, створивши надійне підгрунтя
для повноцінного навчання та виховання дітей.
текст – Катерина Матко, фото надав герой розповіді
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?