​Лісівники підтримують матір загиблого колеги

24.12.20 10:00

На початку грудня, з нагоди свята Дня Збройних Сил України – лісова громада Чорноліського лісгоспу відвідала матір загиблого воїна АТО Валентину Захарівну Каплун, яка проживає у селі Богданівці. Огорнули теплом та увагою, вручили продуктовий кошик та поцікавилися, які нагальні проблеми турбують жінку.

Керівництво та профспілка підприємства постійно піклується про сім’ю загиблого Олександра, який вісімнадцять років пропрацював у Чорноліському лісгоспі, спочатку охоронцем, а потім верстатником деревообробних верстатів у цеху переробки деревини. Лісівники періодично відвідують Валентину Захарівну, забезпечують дровами для опалення оселі, допомагають по господарству, чи щось полагодити.

Валентина Захарівна подякувала небайдужим до її горялісівникам за увагу та допомогу, що не залишають на самоті, переймаються її проблемами та сприяють їх вирішенню.

- Завжди рада колегам мого сина, вони мені за ці роки стали рідними, - говорить Валентина Захарівна. – Щиро вдячна за турботу директору ДП «Чорноліський лісгосп» Олександру Зуєву, депутату обласної ради Наталії Ревенко, яка теж часто відвідує мене. Така увага та турбота зігріває душу та розвіює самотність.

Чотири роки вже минуло з дня загибелі Олександра Петровича Каплуна. 9 липня 2015 року він був мобілізований до Збройних сил України, проходив війську службу в зоні проведення АТО, під Маріуполем. На плечах воїна-земляка лежала велика відповідальність — захищати Батьківщину, рідний край, своїх дітей. Але життя героя обірвалося у 39 років, під час артилерійського обстрілу смт Сартана під Маріуполем. За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Лісівники пам’ятають про свого колегу та роблять усе можливе, щоб світла пам’ять про нього залишилася у майбутніх поколінь навіки.Багато років поспіль весняної пори вони проводять Всеукраїнську акції «Майбутнє лісу у твоїх руках», залучаючи до створення нових зелених масивів та збереження природної рівноваги все більше небайдужих людей. Минулого року така акція була приурочена саме пам’яті загиблого працівника Чорноліського лісгоспу Олександра Петровича Каплуна. На акцію запросили і Валентину Захарівну та разом висадили молоде деревце — дуб червоний. Це живий пам’ятник, який берегтиме гарні спогади про мужнього воїна.

Також, за ініціативи та сприяння лісівників Чорноліського лісгоспу була виготовлена меморіальна дошка. Як повідомив директор лісгоспу Олександр Зуєв, узгодивши всі дозволи з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, відділом освіти молоді та спорту райдержадміністрації, її встановили на приміщенні ОНЗ «Богданівська ЗШ ім. І.Г.Ткаченка». Це школа в якій навчався Олександр Каплун.


Катерина МАТКОКоментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: