Час, на жаль, не лікує
Життя Юлії Олександрівни Голої, як і багатьох жінок з усієї Україні, що втратили своїх чоловіків у неоголошеній війні на Сході України, в якийсь момент розділилось на до і після.
Юля втратила коханого чоловіка Віктора у серпні 2014 року. Зростає восьмирічний син Мирослав, на даний час – це її розрада і надія.
Багато мені розповідав про історію козацького села Мошорине, якими історичними пам’ятками славляться інші села, тепер Суботцівської та Дмитрівської громад. Багато знав про історію свого роду. Віктор був людиною товариською, відкритою у спілкуванні, заряджав оточуючих позитивною енергією.
Через чотири місяці нашого знайомства він запропонував одружитися. У 2012 році народилася наша маленька сім’я, а в 2013 році народився син Мирослав. Прекрасно і щиро складалося особисте життя, нам було комфортно разом, кожен наш день був переповнений радістю та щастям, яке тривало недовго. Коли почали відбуватися військові дії в Україні, Віктор не знаходив собі місця. Він був патріотом своєї Держави, в прямому розумінні цього слова. Мав тверду принципову політичну позицію, і завжди відстоював її. Він мріяв про новітню Україну з високою правовою культурою громадян, з досконалим законодавством, з вихованням громадян змалку у патріотичному дусі.
Ось так моє життя війна перекреслила на до і після. Вже 6,5 років немає поруч коханого чоловіка, залишилися лише спогади і біль у серці. Говорять, що час лікує, на жаль, час не полегшує біль втрати.
Держава забезпечила житлом. На даний час не працюю, хоч маю спеціальність – менеджмент міжнародного туризму. Займаюся вихованням сина Мирослава. Він росте дуже старанним хлопчиком, навчається вже в другому класі. До карантину відвідували гуртки, зараз поки що призупинили тренування. У вільний час люблю вишивати картини, пейзажі квіти. Також подобається в’язати, зокрема виготовляю для себе та сина светри, кофти, шапки та інші речі. З нагоди Міжнародного жіночого дня хочу побажати всім жінка сімейного щастя, і щоб кохані були поряд.
авторка - Катерина МАТКО
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?