​Суботцівська сільська рада запровадила на своїй території "червону" зону карантину

25.03.21 16:44

Суботцівська сільська рада запровадила на своїй території "червону" зону карантину. Про це Суспільному розповів сільський голова Андрій Борідченко. За його словами, таке рішення ухвалили у зв'язку зі зростанням кількості хворих людей на коронавірус.

Карантинні обмеження діятимуть два тижні – з 22 березня по 5 квітня. На 22 березня у Суботцівській громаді COVID-19 діагностували у 15-ти людей, з них 13 з Суботців та двоє з Богданівки, 11 людей лікуються амбулаторно, по двоє в районній та обласній лікарнях.

"У нас не працюватимуть розважальні заклади, ринки, діятиме увесь перелік обмежень, який запроваджений урядом. Школярі на даний час перебувають на канікулах, які закінчуються, 29 березня. Тоді школа ще на два тижні перейде на дистанційне навчання. Громада поставилась позитивно до цього рішення", – розповів Андрій Борідченко.

Сільський голова сказав, що дотримання карантинних обмежень мають перевіряти працівники Держпродспоживслужби та поліції.

На території Суботцівської громади проживає понад 13 тисяч людей.

Це рішення сільської ради є незаконним. "Червону" зону карантину може ввести лише Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, розповів керівник обласної комісії Володимир Слінченко.

"Кіровоградщина у "помаранчевій" зоні. Нині винесли Постанову, що у територіальних громадах місцеві комісії можуть ввести лише додаткові карантинні заходи. У сільській раді перевищили свої повноваження. Завтра ми це питання можливо розглянемоКоментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: