​На Кіровоградщині лабораторно підтверджено британський варіант коронавірусу.

19.04.21 10:00

Щоб дослідити геном вірусу SARS-СоV-2, наш обласний лабораторний центру направив зразки носоглоткових мазків від хворих на COVID-19 до референс-лабораторії.

Минулого тижня вони отримали результати дослідження, що проводилися у регіональній референс-лабораторії ВООЗ у місті Лондон. Відповідно до цих результатів, встановлено циркуляцію штамів вірусу SARS-СоV-2 «Британський варіант–VOC_20DEC-01 «UК» variant» серед мешканців Кіровоградської області.

«Британський» штам став однією з причин третьої хвилі пандемії. Ризик інфікуватись ним на 50% вище, а рівень летальності – на 60%. Про це нагадує головна санітарна лікарка Кіровоградщини Надія Оперчук.

Щодня в Україні оприлюднюється статистика щодо стану захворюваності на коронавірусну хворобу. Проте слід не забувати про підступність нової особливо-небезпечної хвороби. За весь час пандемії в Україні померло від COVID-19 понад 35 тисяч людей.

Захистити себе та інших від інфікування допоможуть прості та корисні речі: вакцинуйтеся, використовуйте захисні маски, користуйтеся дезінфектантами, мийте руки; тримайте дистанцію понад 1,5 м. Бережіть себе!Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: