Якою діти бачать природу навколо себе?

06.05.21 10:00

Нещодавно в Орхуському центрі екологічної інформації бібліотеки імені Дмитра Чижевського в обласному центрі розпочала роботу фотовиставка робіт юних натуралістів Кіровоградщини, які взяли участь у Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста-2021», передає CBN.

Фестиваль має 20-річну історію, і цього року його темою стало збереження біорізноманіття на нашій планеті. В обласному етапі фестивалю взяли участь діти та підлітки з більш ніж 20 районів області, які переймаються проблемами екології та вивчають процес, що відбуваються в природі у результаті людської діяльності. У тому числі із Суботцівської громади.

Організацію заочного регіонального етапу фестивалю взяв на себе обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. До участі у fotovideofest’і натуралісти надіслали понад 60 цікавих робіт про свою дослідницьку та природоохоронну діяльність, проведену з червня минулого року.

Роботи переможців, зокрема світлину вихованки фотовідеостудії «Пошук» Суботцівського центру дитячої та юнацької творчості Уляни Бондар, направили до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді для участі у всеукраїнському етапі.
Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: