Три коробки книжок передадуть у Суботці із Кропивницького
Понад півтори тисячі книг зібрали у Гончаренко центрі Кропивницького, щоб продавати у рамках ярмарку «Книгосушка» і збирати кошти на благодійність. Це вдалося зробити завдяки партнерству із тижневиком «Нова газета», який у своїх публікаціях кілька разів писав про потребу у реставрації старовинної двохсотрічної дерев’яної церкви у селі Ятрань.
До старту ярмарку вже вдалося зібрати 2800 грн. Разом із ярмарком – 8500 грн. Крім того, у Гончаренко центрі зібрали 25 коробок із різними хорошими книжками - кілька коробок директорка центру Вікторія Талашкевич запропонувала голові Суботцівської громади Андрію Борідченку забрати у сільські бібліотеки ОТГ.
Надійний екологічний партнер акції - компанія "Ecostyle", - подбає про утилізацію та переробку тих книжок, котрі не заберуть бібліотеки, щоб старі книжки дали життя новим книгам!
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?