Три коробки книжок передадуть у Суботці із Кропивницького

19.05.21 10:00

Понад півтори тисячі книг зібрали у Гончаренко центрі Кропивницького, щоб продавати у рамках ярмарку «Книгосушка» і збирати кошти на благодійність. Це вдалося зробити завдяки партнерству із тижневиком «Нова газета», який у своїх публікаціях кілька разів писав про потребу у реставрації старовинної двохсотрічної дерев’яної церкви у селі Ятрань.

До благодійності могли долучитися всі охочі. Одні приносили дві-три книжки, інші привозили мішками та ящиками. На самом ярмарку першим двомстам покупцям книг дарували крафтові закладки, що їх пошили кравчині у Професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі. Матеріалом для закладок послугували залишки тканини, котрі збирав Гончаренко центр у рамках весняної акції «Правильна джинса». А ще кожен покупець міг залишити свій мобільний номер та взяти участь у розіграші призу від партнера акції – суші-бару «SushiMaster». У результаті того ж дня було проведено розіграш і на трьох переможиць тепер чекають смаколики!

До старту ярмарку вже вдалося зібрати 2800 грн. Разом із ярмарком – 8500 грн. Крім того, у Гончаренко центрі зібрали 25 коробок із різними хорошими книжками - кілька коробок директорка центру Вікторія Талашкевич запропонувала голові Суботцівської громади Андрію Борідченку забрати у сільські бібліотеки ОТГ.

Надійний екологічний партнер акції - компанія "Ecostyle", - подбає про утилізацію та переробку тих книжок, котрі не заберуть бібліотеки, щоб старі книжки дали життя новим книгам!Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: