Біля скіфського кургану лунали чумацькі пісні
![](https://d.subotsi.info/data/news/009870/images/main/in-text-221068392_116466824038322_2858380841602627331_n.jpg)
На Кіровоградщині за підтримки Українського культурного фонду записують чумацькі пісні, повідомляє сайт "З перших уст". Це таким чином у місті та області попрацювала творча група проєкту «Чумацькі пісні».
"Млиночок" з міста Кропивницький – фольклорний ансамбль, у виконанні якого ми сьогодні почули пісню, де поєднуються козацькі та чумацькі мотиви – "Ох і не стелися, хрещастий барвінку...". Особливо надихаючими та символічними в цій пісні виявилися слова двох заключних строф, у яких чумак сповнений рішучості відновити своє втрачене добро (вози, ярма, занози) та знову піти до Криму у пошуках солі", – зазначиив пан Шадрін..
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?