​Анжеліка Кіслінська отримала державну нагороду

08.09.21 10:00

У місті Сміла, з метою вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та їх матерів, відбувся Всеукраїнський фестиваль естрадної пісні «Мамина весна», ініційований громадською організацією «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» під керівництвом Олександра Іськова.

У заході взяли участь представники та представниці 12 областей України, лунали пісні у виконанні народних артистів України Ніни Матвієнко та Василя Данилюка.

Суботцівську територіальну громаду представила делегація з села Мошорине, на чолі з головою Володимирівського старостинського округу Олексієм Кодратенком. Аматорський хореографічний колектив Мошоринського сільського будинку культури «Angi-go» взяв участь у флешмобі на набережній. Біля Алеї слави діти виконали хореографічні композиції, а у палаці культури взяли участь у звітному концерті.

У рамках заходу, директорка Мошоринського сільського будинку культури Суботцівської територіальної громади Анжеліка Кіслінська отримала державну нагороду за розвиток культури і популяризацію української пісні, яку вручила народна артистка України Ніна Матвієнко.


авторка - Катерина МАТКОКоментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: