Про людяність, доброту, дипломатію і просто про гарну жінку
Час і прогрес впливають на розвиток суспільства. Деякі професії зникають, натомість з'являються інші. Та серед небагатьох незмінних є одна найверховніша – учитель. Наша розповідь про людяність, доброту, дипломатію, індивідуальний підхід, про принципи, які залишаються на все життя. Це розповідь про вчительську долю, про професію, яка стала покликанням.
І дійсно, вона стала для своїх першачків старшою сестрою, яка завжди поруч, розрадить і підтримає. Її праця була схожа на працю хлібороба: із зерен добра, щирості, справедливості формувала дитячі душі. Йшли роки, а з ними зростала професійна майстерність Тетяни Андріївни. І ось уже вона, як мудра мама, своїми справами, своїм словом викладає найтяжчу у світі науку - бути людиною. Так поступово професія вчителя переросла в її покликання.
А у 1983 році Тетяна Андріївна очолила Богданівську середню школу № 2 і до 2005-го була незмінною директоркою. А це подвійна відповідальність і як учителя, і як керівника. Завзятість, енергія, знання сприяли тому, що вона справжній генератор ідей, які втілювалися у діяльність педколективу. У той час школа була однією з найкращих у районі. Учителі і учні відчували себе тепло і затишно поруч з Тетяною Андріївною, вона була і наставником, і порадником, і старшим товаришем, і психологом для кожного. А її учні вже приводили до школи своїх дітей. Вони знали: їхні діти в надійних руках, якщо поряд Тетяна Андріївна. Вона, як ніхто розуміла учнів, надихала, вселяла віру, давала крила кожному вихованцю, тому що вірила: всі вони особливі, неповторні. Терпіння, спостережливість, наполегливість і любов до дітей творили дива…
44 роки педагогічного стажу.
Держава по достоїнству оцінила педагогічну діяльність. Тетяна Андріївна - Відмінник освіти України, має звання «Старший вчитель» та вищу кваліфікаційну категорію. Але справжньою найвищою нагородою для Тетяни Андріївни є вдячність випускників і їх батьків, усміхнені обличчя при зустрічі. І таке просте: «Як справи?». Сьогодні Тетяна Андріївна на заслуженому відпочинку, але впевнені: до неї ще довго приходитимуть за порадами та підтримкою: «Андріївно, допоможіть». А у відповідь: «Все буде добре!».
Текст - Колектив філії «Богданівська ЗШ №2»
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?