Баба Єлька. Експедиція на піч: Про народну магію

26.11.21 10:00

Четвертий епізод телепроєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч», де його учасниці: Світлана Листюк, Інна Тільнова та Світлана Буланова їдуть у Суботці вже у YouTube.

У четвертій серії телепроєкту розповіли про народну магію бабусь (замовляння, передбачення, викачування яйцем). Показали як готують "цукрові шишки". Та історія Баби Фросі, яка була однією з тих, кого називали "первоцелінніком". Загалом, проєкт містить 12 історій, які виходять щонеділі.

«Баба Єлька. Експедиція на піч» – це вже другий проєкт від Кіровоградщини, реалізований у відкритому конкурсному відборі «Створюй з Суспільним», перший – тревел-шоу «Недалечко». Цикл програм «Баба Єлька. Експедиція на піч» – це телеверсія заснованого волонтерами фольклорно-етнографічного проєкту «Баба Єлька», який вже третій рік діє на Кіровоградщині й нині переріс у просвітницький рух. Три кропивничанки їздять регіоном, щоб розпитати старожилів Кіровоградської області про давні звичаї, свідчення про трагічні події – голодомори, війни, зібрати вцілілі побутові речі, записати пісні, які вони пам’ятають.

Сайт "Гречка"Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: