​Ренат Григорян: «Результату можна досягти лише завдяки постійним тренуванням»

25.12.21 10:00

Чотирнадцятирічний Ренат Григорян, житель села Мошорине, давно займається велосипедним спортом і має досить багато нагород. Він розповів про те, що посприяло зайнятися цим видом спорту.

- Тема велосипедного спорту для мене дуже знайома, бо у селі Мошориному давно працює велоклуб «Рос-Агро». Тренером комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Суботцівської сільської ради є Вадим Миколайович Кива. Я ще геть малим завжди вибігав подивитися як проводить тренування Вадим Миколайович. Жив неподалік, де проводилися велогонки. Я мріяв, що підросту і буду теж так вміло управляти велосипедом, як старші хлопці. Займаюсь вже чотири роки та маю вже багато нагород. І це завдяки Вадиму Миколайовичу, він гарний тренер і чудова людина. Вміє свої знання, захоплення та запал передати нам, своїм вихованцям, згуртовувати нас та вести за собою. Вимогливий, але разом з тим уміє зацікавити та підбадьорити, коли не все вдається. А головне чітко дав зрозуміти, що результату можна досягти лише завдяки постійним тренуванням. Такий підхід дисциплінує та вчить бути вимогливим до себе.

Четверо вихованців Вадима Миколайовича, а мої друзі, вже навчаються у Київській обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивні школі олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту у місті Біла Церква. У мене є теж мрія там навчатися.

– Ренат, на сьогодні велоспорт – задоволення не з дешевих. Чи КДЮСШ має велосипеди, і чи вистачає на всіх?

- Придбати власний велосипед - це поки що мрія. Маємо чудових спонсорів, як ТОВ «Рос-Агро». Вони давно вже закупили велосипеди та допомагають у їх обслуговуванні та ремонті. Постійно фінансово допомагають брати участь у різних змаганнях. Бо це досить дорогий вид спорту і для багатьох фінансово недосяжний. Але завдяки ТОВ «Рос-Агро» ми маємо можливість не лише займатися велосипедним видом спорту, а й заявляти про себе на змаганнях різного рівня. І завжди привозимо золоті та срібні нагороди.

Мій молодший брат Радіслав теж тренується і вже має непогані результати. Йому десять років, але на тренування поспішає з особливим завзяттям.

Завжди чекаємо змагань, щоб заявити про себе, показати, що вміємо і переконуємося, що маємо потенціал, але щоб досягати результатів потрібно постійно працювати над собою.

Це чудово, коли є бажаючі розвивати спорт на селі, залучати молодь до здорового способу життя та досягати гарних результатів.


Записала Катерина МАТКОКоментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: