Ще одна перемога!
18.01.22 10:00
![](https://d.subotsi.info/data/news/009966/images/main/in-text-271593202_2705304339773624_4298025743278749814_n.jpg)
Тетяна Патиковська повідомляє, що 18 грудня минулого року у столиці України пройшов Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв "Talent-fest".
Учениця Богданівської дитячої музичної школи Мілена Степанова (викладачка - Тетяна Патиковська, концертмейстерка - Ольга Карбань) зайняла на фестивалі 1 місце у вокальному жанрі.
"Вітаю Мілену! Бажаю безліч майбутніх перемог, втілення в життя всіх найзаповітніших мрій, успіху та везіння!!!", - пише пані Тетяна.
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?