Мотиваційний лист, резюме, соціальні мережі...

30.05.22 11:00

Як написати мотиваційний лист? Як готуватись до співбесіди, щоб отримати роботу своєї мрії чи вступити на навчальну програму? Як зробити свій акаунт в Instagam потужною візитівкою, що допоможе презентувати себе? Team Europe Кропивницький у партнерстві з ЕТІ ім. Р. Ельворті розповідала кропивницькій молоді під час інформаційних заходів: «Європейське майбутнє: корисні навички для молоді».

Разом із учасницею команди Team Europe Кропивницький, Національною консультанткою UNDP Ukraine/ ПРООН в Україні, директоркою «Гончаренко Центр Кропивницький» Вікторія Талашкевич молодь досліджувала резюме та мотиваціний лист. Ці документи мають подвійну цінність для молодої людини - дають змогу не лише показати свої здобутки, але и провести своєрідний "самоаудит" - сфокусуватись на своїх цілях і далі вибудовувати свою кар'єру.

Як готуватись до співбесіди розповідала завідувачка кафедри маркетингу, менеджменту та економіки ЕТІ ім. Р. Ельворті Ольга Павлова. Про що подумати заздалегідь, як зробити акцент на своїх сильних сторонах, не злякатись і не забути найважливіше - практичні питання на які отримали відповіді учасники і учасниці майстеркласу.

"Соціальні мережі завоювали світ і цим потужним інструментом може користуватись кожний, розбудовуючи власний бренд", - впевнена практикуючий інтернет-маркетолог компанії АТ «Гідросила» Анна Гринько. Найкорисніше із свого досвіду Анна розповідала молоді.

Захід відбувся за підтримки Представництва ЄС в Україні в рамках святкування Дня Європи 2022.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: