​План покращення економіки: у Кропивницькому презентували книгу «Новий захід. Українська мрія»

18.10.23 18:00

У Центральноукраїнському бюро новин «СБН» відбулась презентація книги Ярослава Романчука «Новий Захід. Українська мрія». Це видання є першим у новітній історії нашої держави, яке представляє системний погляд на економічні реформи в країні.

Як перетворити Україну на процвітаючу та успішну державу, а звичайних українців зробити заможними та щасливими? Відповіді на ці запитання шукав автор книги «Новий Захід. Українська мрія», яка вже 2000 накладом розійшлась по Україні. У цьому виданні Ярослав Романчук описує наукові та практичні засади економічної політики України, яка в умовах повномасштабної війни зіткнулася з глибокими кризовими явищами і прагне їх подолати.

«Практична реалізація запропонованою мною стратегії дозволить провести економічні реформи в Україні, зробивши її привабливою країною для життя та інвестування, що забезпечить входження до престижного клубу країн з ВВП понад трильйон доларів та перетворення на потужний локомотив розвитку та зростання Європи», - розповів під час прес конференції Ярослав Романчук.

Автор книги пропонує створити «Новий Захід» в Україні за допомогою інноваційної моделі економічного розвитку, що ґрунтується на економічній свободі та теорії підприємницького зростання. Його висновки ґрунтуються на численних наукових дослідженнях та емпіричних даних, які були накопичені за більш ніж 30 років за такими явищами, як «економічна свобода», «приватна власність», «конкурентоспроможність» та «соціальний прогрес».

Як розповів координатор проєкту з видання та представлення книги Михайло Камчатний: «Кропивницький став вже 14 містом в якому презентували книгу. Ми зустрічаємось з представниками бізнесу та зі студентами економічних вищих навчальних закладів, у Кропивницькому спілкуватимемось зі студентами Центральноукраїнського національного технічного університету. Ми презентуємо не лише книгу, а ще автор розповідає про те які саме економічні реформи потрібні нашій країні. Безкоштовний примірник книги«Новий Захід. Українська мрія» отримали майже всі бібліотеки обласних центрів держави, а також спеціалізовані бібліотеки».

Довідка: Ярослав Романчук білоруський економіст стратегії і планувань нових ідей, який через політичні репресії у 2021 був змушений залишити Батьківщину і з того часу постійно проживає та працює у Києві. Став керівником напрямку з економічних реформ Офісу простих рішень та результатів. Це вже його 13-та книга з економіки, реформ, транзиту від держплану до вільного ринку, також Ярослав є автором понад 6500 публікацій на економічну тему в друкованих та електронних виданнях.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: