Пам’ятні дошки загиблим героям

Категорії: Визначні пам’ятки

село Володимирівка, будівля школи

На стіні школи у селі Володимирівка встановлено пам'ятні дошки людям, котрі боролися і полягли за незалежність і цілісність України. Це М.Г.Петров, В.А.Голий, В.Й.Ярмошевич.

Віктор Голий, молодий історик, розпочав у Володимирівці свою трудову діяльність. В червні 2014 пішов добровольцем на фронт. Був солдатом - зенітником 42-го Кіровоградського батальйону територіальної оборони. Героїчно загинув у бою 28 серпня 2014 року. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Віктор Ярмошевич - випускник нашої школи. До подій 2014 служив у Знам'янській лінійній міліції. Разом з братом Анатолієм став до лав Збройних Сил України, коли розпочалася антитерористична операція на Сході. Героїчно загинув у бою поблизу Донецька. Нагороджений медалями «За сумлінну службу» ІІ та ІІІ ступеня.

Микола Гаврилович Петров – ветеран Другої Світової війни, учитель, котрий віддав школі і дітям 33 роки свого життя. Гострим пером і мудрим словом, активною громадською діяльністю боровся за незалежність України в 90-і.

Віктор Голий учителював у школі, а Віктор Ярмошевич - навчався, а до початку служби в АТО – працював у, наразі реформованому, відділку лінійної (залізничної) міліції. Обоє є прикладом героїзму та патріотизму, який українці не забудуть!

Рядовий зенітного розрахунку 42-го батальйону територіальної оборони Віктор Анатолійович Голий (1981 р. н.) загинув 31 серпня під час проведення антитерористичної операції. Працював на посаді методиста з питань туризму міського краєзнавчого музею м.Знам’янка. Мав дві вищі освіти. У Віктора залишилася дружина і син Мирослав (2013 р.н.). Боєць 55-ї окремої артилерійської бригади молодший сержант Віктор Ярмошевич загинув під Авдіївкою.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: