12 тур Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу

3 жовт. 2020–4 жовт. 2020
3 жовт. 2020–4 жовт. 2020

Завтра, 3 жовтня, стартує 12-ий тур Відритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року передає "Спортивна Кіровоградщина".

Участь у чемпіонаті району беруть 7 команд: «Промінь» (Богданівка), «Нива» (Цибулеве), «Хлібодар» (Суботці), ФК «Дмитрівка», «Буревісник» (Знам’янка), «Тясмин» (Олександрівка) та «Усівка» (Олександрія).

Програму 12-го туру відкриє матч у Богданівці – Промінь прийме Усівку. У звітному матчі гостям не допоможуть Казьмін та Попруга, які пропускають гру через перебір попереджень. Промінь нині перебуває на дні турнірної таблиці і веде боротьбу за 5-е місце. Усівка ж перебуває у групі лідерів і претендує на нагороди.

У неділю відбудеться два матчі. Хлібодар вдома прийме Буревісник. Для господарів це важливий матч у боротьбі за призові місця, гості ж намагаються покращити своє турнірне становище. У Цибулевому Нива зіграє з ФК Дмитрівка. У складі господарів матч через перебір попереджень пропустить захисник Яровий.

Розклад матчів:
3 жовтня
16:00. Промінь (Богданівка) – Усівка (Олександрія)
4 жовтня
16:00. Хлібодар (Суботці) – Буревісник (Знам’янка)
16:00. Нива (Цибулеве) – ФК Дмитрівка

Для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, працює сайт федерації zrff.vs.kr.ua. Оперативно на сайті висвітлюється перебіг змагань.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації Віктор Слюсаренко.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: