​Візьміть участь участь Конгресі транскордонного співробітництва

6 жовт. 2020
6 жовт. 2020

Цього року з огляду ситуацію, пов’язану із пандемією COVID-19 захід повністю пройде в віртуальному просторі з використанням сучасної платформи і з синхронним перекладом на три мови. Усі заходи в рамках Конгресу будуть доступні безкоштовно після реєстрації на онлайн -платформі. Офіційним партнером заходу в Україні виступає Асоціація міст України, - йдеться у повідомленні Кіровоградського РВ АМУ.

6–9 жовтня 2020 року відбудеться Конгрес транскордонного співробітництва (раніше відомий як Конгрес Ініціатив Східної Європи). Захід проходитиме у онлайн форматі з синхронним перекладом на три мови: польську, англійську та російську. Учасники: органи місцевого самоврядування, європейські та міжнародні установи, науковці та освітяни, працівники культурних установ, неурядових організацій та експерти, що займаються питаннями Східної Європи та співробітництва з питань розвитку.

Конгрес – це платформа для обміну ідеями, створення інструментів співпраці та встановлення спільного представництва на європейському форумі.

Цього року захід буде присвячений викликам, які постали перед місцевими громадами Європи внаслідок пандемії COVID-19.

Провідна тема Конгресу – «Самоврядування завтрашнього дня. Між відкритістю та відповідальністю». Програма Конгресу включатиме:

► дискусійні панелі

► спеціалізовані тренінги

► форум партнерів

► біржу грантодавців

► культурні заходи

► конкурс «добрих практик»

Для участі у Конгресі необхідно до 5 жовтня зареєструватися на офіційному сайті www.kongres.lublin.eu.

Також можна надіслати запитання на електронну адресу kongres@lublin.eu


Інформацію надіслала Валентина Остапчук - за матеріалами АМУКоментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: