Добра школа малювання запрошує!
Мрієте навчитись круто малювати? Анна Петренко оголошує набір у свою «Добру школу малювання»! Початок занять - 6 листопада! Працюватиме школа у приміщенні Суботцівської бібліотеки (це вул. Центральна, другий поверх Будинку культури).
А ще ви отримаєте чудову можливість брати участь у різних Всеукраїнських і міжнародних конкурсах та виставках, стати справжнім художником чи художницею.
«Я буду вашою опорою і підтримкою! Ви отримаєте багато сонця та тепла!», - обіцяє Анна Петренко.
Заняття підійдуть для тих, у кого є досвід і для тих хто тільки хоче почати малювати. Адже малювання – це дуже приємно! І навколо стільки краси!
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?