Привітайте військових з Днем Збройних сил України!

6 груд. 2020
6 груд. 2020

Сьогодні, 6-го грудня, в нашій країні відзначається День Збройних сил України, який був встановлений Верховною Радою ще у 1993 році.

Це свято відзначають сухопутні, повітряні та військово-морські війська. Тому, користуючись нагодою, редакція нашого видання щиро вітає всіх військовослужбовців України, які мешкають на території громади, або тут народилися.

Ви наші захисники і захисниці, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Честь, сила і відвага – тільки кращі з кращих прийняли присягу в лавах Збройних сил України. Ви стали на захист Батьківщини і у цей святковий день ми бажаємо всім чоловікам та жінкам у Збройних силах України мирного неба над головою, щасливого особистого життя і заслуженого підвищення по службі!

Наша армія нам допомагає і береже від іноземних вторгнень. Ви – справжні герої та героїні, і ми пишаємося, що в українській армії є такі люди як ви!Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: