Створюємо ліси разом: Візьміть участь в акції!
23 жовт. 2021
За ініціативи Президента реалізується екологічний проект «Зелена країна». ДП «Чорноліський лісгосп» в рамках акції «Створюємо ліси разом», 23 жовтня з 10 години ранку, розпочне захід з висаджування дуба звичайного у Богданівському лісництві. Запрошуємо всіх долучатися до озеленення нашої країни!
Реєструйтеся на висадку на сайті https://zelenakraina.gov.ua. Також ви можете взяти участь у благодійній акції, завантажити фото з висадження дерев і відслідкувати виконання програми Президента «Зелена країна», інформує Прес-служба ДП «Чорноліський лісгосп».
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?