​Ви активна жінка? Станьте мобілізаторкою!

29 груд. 2021
29 груд. 2021

Український Жіночий Фонд у партнерстві зі Структурою ООН-Жінки за фінансової підтримки Уряду Норвегії розпочинає проєкт «Розбудова демократичного, мирного та гендерно рівноправного суспільства в Україні», спрямований на розширення можливостей та збільшення спроможності жінок брати змістовну участь у прийнятті рішень в процесах розбудови миру та безпеки в шести областях України: Донецькій, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Сумській та Чернігівській областях.

Фонд розширює команду і шукає людей, які готові працювати в своїх громадах Мобілізаторками, це означає бути неформальними лідерками, завдання яких – об’єднувати та спонукати мешканок і мешканців громади до громадської активності, сприяти укріпленню довіри, співробітництва, підвищенню поваги та толерантності серед членів громади.

Проєкт працює у Кіровоградській області у таких громадаз: Добровеличківська, Злинська, Мар’янівська, Пантаївська, Суботцівська ТГ.

Фонд очікує залучити до співпраці Мобілізаторок, які:
проживають в громаді, де буде впроваджуватися Проєкт;
мають попередній досвід роботи в громадському секторі;
вільно володіють українською та російською мовами;
мають навички письмового і усного спілкування;
готові навчатися і розвиватися;
можуть подорожувати;
володіють організаційними, комунікаційними та управлінськими навичками.

Тривалість співпраці – 1 рік з можливим продовженням до квітня 2024 року. Передбачається часткова зайнятість. Зацікавлених у співпраці просимо надсилати резюме із супровідним листом до 12:00 29 грудня 2021 року на електронну адресу t.lytvynova@uwf.org.ua. У супровідному листі вкажіть, чому Ви вирішили займатися розвитком громади, а також контактну інформацію двох осіб, які можуть надати Вам рекомендацію. У темі листа обов’язково зазначте назву посади: Мобілізаторка_назва області.

На співбесіду буде запрошено тільки кандидатів/ток, які пройдуть попередній відбір.Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: