​Онлайн-майстерня з розробки заходів залучення та згуртування громади

7 черв. 2023
7 черв. 2023

7 червня з 13.00 до 15.30 відбудеться онлайн-майстерня з розробки заходів залучення та згуртування громади. Захід допоможе у плануванні заходів згуртування в громаді та познайомить з неформалізованими інструментами громадської участі.

Учасники та учасниці за результатами навчання сформують ініціативні групи, розроблять заходи залучення та згуртування, отримають менторський супровід та ресурсну підтримку в їх реалізації у своїй громаді.

Запрошуємо до участі представників та представниць органів місцевого самоврядування, освітянської та культурної сфери громади, громадських організацій, волонтерських осередків, ініціативних груп, молодь та активних жителів з громад-партнерок Програми USAID DOBRE у Кіровоградській області: Знам’янська, Компаніївська, Новопразька, Новоукраїнська, Помічнянська, Приютівська громади.

Форма реєстрації для участі у заході для громад Кіровоградщини
https://forms.gle/M27HURxNv9Sm6jzM8

Координаторка заходу: Ірина Ткаченко, експертка з питань залучення та соціальної згуртованості проєкту “Голос громади в місцевому самоврядуванні” Програми USAID DOBRE 0976931163iratkachenko7@gmail.com

Онлайн-майстерня з розробки заходів залучення та згуртування громади відбудеться в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Кіровоградській та Дніпропетровській областях виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”»Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: