Районний Будинок культури у селі Богданівка

Категорії: БК, Музеї, бібліотеки

село Богданівка, Знам'янський район

Районний Будинок культури у селі Богданівка є центром дозвілля дітей та молоді, розвитку їх творчих та спортивних здібностей, талантів, передачі народних традицій. Мешканці села, діти і молодь є учасниками різних аматорських колективів та гуртків за інтересами: вокального, хореографічних, спортивних а також переможцями районних, конкурсів.

Для підвищення рівня культури та духовності мешканців села, розкриття талантів дітей та молоді в процесі культурно-спортивної діяльності необхідно створити в Будинку культури оптимальні, комфортні умови шляхом проведення капітального ремонту приміщення спортивного залу.

Богданівська сільська рада постійно підтримує розвиток Будинку культури, опираючись на допомогу партнерів та соціально-відповідального бізнесу. Адже організація дозвілля молоді на селі є одним із найважливіших, пріоритетних напрямів діяльності органів місцевого самоврядування. Мета роботи керівництва і колективу закладу - це створення інноваційної системи організації культурного та спортивного дозвілля, в основі якого лежить поглиблений інтерес до впровадження новітніх форм, методів і засобів як для самої організації культурного та спортивного дозвілля так і для реалізації ідей оздоровлення сільської молоді.

Будинок культури у Богданівці цікавий також тим, що тут відбувається
згуртування населення задля поєднання культурного відпочинку із спортом. У будівлі діє чудова спортивна зала, працюють віддані своїй справі тренери, проводяться змагання місцевого і районнго масштабів.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: