Станція Чорноліська

Категорії: Транспорт, Зв'язок

село Богданівка, Знам'янський район

Чорнолíська - вузлова пасажирська залізнична станція Знам'янської дирекції Одеської залізниці на перетині ліній Імені Тараса Шевченка-Знам'янка, Знам'янка-Чорноліська та Помічна-Чорноліська між станціями Цибулеве (18 км) та Знам'янка (12 км). Розташована станція Чорноліська у селі Богданівка Знам'янського району Кіровоградської області.

До 2 вересня 1980 року станція мала назву Хирівка. Станція збудована поруч із Чорним лісом, який дав станції її сучасну назву. 6 липня 2020 року о 08:22 на станції Чорноліська локомотив разом з 6-ми вантажними вагонами зійшов з рейок. Локомотив самовільно покотився під час стоянки. Аварія сталася, коли машиніста та його помічника не було в кабіні. Електровоз врізався в будку на станції і повалив стовп, вагони злетіли з рейок, частина перевернулася і полетіла з насипу. В аварію потрапив електровоз ВЛ80Т-1417 1978 року випуску, який приписаний до локомотивного депо ТЧ-7 «Знам'янка», пише Українська Вікіпедія.

На станції Чорноліська зупиняються пасажирські поїзди далекого сполучення до кінцевих станцій Київ-Пасажирський, Дніпро-Головний, Запоріжжя I, Костянтинівка, Кривий Ріг-Головний, Львів, Маріуполь, Миколаїв, Одеса-Головна, Черкаси, Харків-Пасажирський, Херсон. Приміські поїзди прямують до станцій Імені Тараса Шевченка, Цвіткове, Знам'янка-Пасажирська, Олександрія, Помічна, Вознесенськ, Одеса-Головна.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: