Суботцівська сільська рада

Категорії: Сільська рада

вул. Центральна, буд. 24, село Суботці, Знам'янський район, Кіровоградська область

тел.: +38 05233-46243, +38 05233 46289

Робочі години:

Пн-Пт 8:00-17:00

Суботцівська сільська рада має у підпорядкуванні села Костянтинівка та Коханівка, адміністративний центр - село Суботці, населення ради: 3452 чоловік. Голова: Стрельцова Тетяна Миколаївна.

Село Суботці розташоване при річках Аджамці та її правій притоці Сріблянці, по обох їх берегах, за 24 км на північний схід від обласного центру та за 12 км на південний захід від райцентру і залізничної станції Знам’янка. Територія - 6 428 тис. кв. м., повідомляє сайт Суботцівської сільради.

Основним видом місцевого господарства тут є вирощування зернових та технічних культур – пшениці, ячменя, кукурудзи, насіння соняшнику, сої, рапсу і цукрового буряку. Цією діяльністю на площі біля 6000 гектар орної землі займаються в селі фермерські господарства та сільськогосподарські підприємства. На території сільської ради є вісім ставків, в більшості з яких розводять в напівпромислових цілях рибу. Також у селі діють Храм Преподобного Максима Сповідника Української православної церкви, загальноосвітня школа І-ІІІ ст., бібліотека, дитяча музична школа, дитячий дошкільний заклад «Колобок», амбулаторія загальної практики – сімейної медицини, фельдшерський пункт, сільський будинок культури.

У Суботцях розвідано багаті родовища гранітів, які видобувається з кар’єрів та на місці переробляються на щебінь на виробничому підприємстві «Знам’янський кар’єр».

На території Суботців люди жили з найдавніших часів. У 1949 році на лівому березі річки Аджамки археологами було виявлено три поселення осілих хліборобоскотарських племен Черняхівської культури (II-VІ ст. н.е.). В ході розкопок було зібрано обломки гончарних та ліпних сосудів, амфор і посуду. Слід відмітити, що одне з поселень розташоване на місці енеолітичної стоянки мідно-кам’яного віку (IV-III тис. до н.е.).


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: