Топилянський навчально-виховний комплекс

Категорії: Школи

вул. Шкільна 25а, село Топило, Трепівська сільрада, Знам'янський район

тел.: +38 (099) 5029728

Неподалік витоків річки Інгулець знаходиться мальовниче село Топило, в якому розташована філія «Топилянський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Філія є частиною опорного навчального закладу "Трепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів", що знаходиться у селі Трепівка, Знам'янської районної ради Кіровоградської області. До речі, саме тут 10 років був директором Юрій Долинко, який станом на літо 2020-го року очолює Трепівську сільську раду. Він учитель історії за освітою.

Говорячи про історію школи, варто сказати, що
семирічку у селі Топило було відкрито ще у 1925 році. Тоді там навчались діти із населених пунктів Копані, Кучерівка, Антоновичі, Ілюшино. Перед війною - у 1940 році, у селянській хаті при Топилянській сільській раді було відкрито перший дитячий садок.

У 1968 році школа перейшла в нове приміщення і стала називатися Топилянською восьмирічною. У 1994 році Топилянську неповну середню школу перейменовано в загальноосвітню школу І-ІІ ступенів. У 1965 році була побудована типова нова будівля дошкільного закладу на одну групу. А вже у 1990 році колгосп "Маяк" побудовав типовий дитячий заклад на дві групи, який отримав назву «Калинка».

1 лютого 2008 року рішенням Знам’янської районної ради було утворено Топилянський навчально-виховний комплекс шляхом реорганізації Топилянської загальноосвітньої школи і дитячого садочка «Калинка». 1 вересня 2017 року рішенням Знам’янської районної ради Топилянський НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» було реорганізовано у філію «Топилянський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» ОНЗ «Трепівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Зараз директорка школи - Олена Миколаївна Михайлова. Сайт закладу: http://tp.rmkzn.com.ua/


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: