Трепівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини

Категорії: Лікарні, Поліція, МНС

село Трепівка, вул. Центральна, 69

тел.: +380503298446, trepivska_AZPSM@ukr.net

Робочі години:

Понеділок - п'ятниця 08:00 - 15:00
субота 08:00 - 14:30, неділя 09:00 - 15:00

Всі хто приходить до Трепівської амбулаторії за допомогою - пересвідчилися, що у колективі працюють досвідчені професіонали своєї справи. Це - Олена Лукасевич, Ольга Леврінц, Вікторія Підсосонька, Ольга Грінченко, Валентина Холявка, Надія Міхав та водій Володимир Міхав. Очолює колектив Світлана Матвієвська, лікарка загальної практики-сімейної медицини вищої категорії з понад 20-річним стажем.

Населення Трепівської сільської лікарської дільниці складає 2528 чоловік, з них: дорослих – 2092, дітей до 17 років – 436, працездатного населення – 1426.

– Наша місія – турбуватися про здоров’я кожного нашого односельця, - говорить завідуюча та сімейний лікар Трепівської АЗПСМ Світлана Матвієвська. - Я вдячна своєму колективу за професіоналізм і відданість справі. Наш заклад оснащений сучасним обладнанням для надання первинної медичної допомоги та проведення профілактичних заходів серед населення. Завжди отримуємо підтримку та розуміння від сільської ради.

Жителі села задоволені умовами та поважають колектив за професіоналізм, ввічливість, турботу, доброзичливість, повагу до пацієнтів.

- Вони вміють лікувати не лише тіло, а й душу, знаходячи потрібні слова підтримки як для хворих, так і для їх рідних, - розповів депутат Трепівської сільської ради Анатолій Проценко.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: