Вокальний колектив «Степівчанка»

Категорії: Творчість, спорт

село Мошорине, Сільський Будинок культури

Жодне свято у Мошориному не обходиться без участі вокального колективу «Степівчанка» Мошоринського сільського будинку культури,керівницею якого впродовж 12 років є Людмила Анатоліївна Яцишина. За період існування колектив став добре відомим і користується успіхом у громаді, районі та області - дівчата є учасницями мистецьких концертів та творчих звітів та інших традиційних святкувань. До складу колективу входять люди різного віку та професій, які закохані в українську пісню, приємно, що долучається молодь.

Керівниця ансамблю шукає оригінальні обробки українських народних пісень та вивчає твори в сучасному оранжуванні, вдало підбирає репертуар, до якого входять: «Ой гоп, гопа» (з репертуару Червоні маки), «Дієта» (з репертуару Лісапетний Батальйон), «Люблю баяніста» - українська народна пісня, «Горілочку пив би» (з репертуару гурту «Калина»), «Виспівує соловейко» - українська народна пісня, «Де ти милий ночував» з репертуару Інни Книжник.

Родзинкою колективу «Степівчанка» є піснінашого земляка Семена Климовського «Їхав козак за Думай» та Гімн села пісня «Мошорине», слова М. Філоненко музичне оформлення О.Суботінова, аранжування Людмили Яцишиної. А найбільше дівчата колективу полюбляють пісню «Мошоряночки-Степівчаночки» з якої пішла назва колетиву «Степівчанка», слова М.Філоненко, музичне оформлення О.Суботінова, аранжування Людмили Яцишиної.

Гарно виконують українські народні та жартівливі пісні, пісні сучасних українських і російських композиторів. Колектив бере участь у обласних та районних заходах («Агро Експо», ярмарки в Кропивницькому «Новорічні віншування»). Брали участь у фестивалі хорових колективів «Битва хорів» у смт «Петрове», кожного року колектив бере участь у фестивалі «ЧУТА ФЕСТ» у Цибулевому. Часто виступає на святкових концертах, творчих звітах, професійних святах та виїзних концертах.

Неодноразово колектив був нагороджений подяками та грамотами Знам’янської РДА за пропаганду і розвиток народної музичної творчості, високий рівень виконавської майстерності, сценічної культури.


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: