Володимирівська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Категорії: Лікарні, Поліція, МНС

вул. Шевченка, 18, село Володимирівка, Знам'янський район

Відкриття нової амбулаторії у Володимирівці стало для АЗПСМ казковим подарунком для 2300 жителів трьох сіл: Володимирівки, Саблиного, Ново-Романівки. Стара амбулаторія була побудована ще у 1924 році для потреб цукрового заводу, вона стала історичною пам’яткою, капітального ремонту не було, тож кошти у те приміщення вирішили не вкладати, підтримали пропозицію про будівництво нової амбулаторії.

Місце вибрали на території колишнього цукрового заводу, розчистили чагарники, демонтували фундамент старої лазні, витратили на ці заходи близько 30 тис. грн із сільського бюджету, технікою допоміг сільгоспвиробник Руслан Згривець, потім замовили детальний план забудови за 25 тис. грн — і тепер жителі мають належне медичне обслуговування. Транспортне сполучення між селами є, тож дістатися до комфортабельного медичного закладу кожен зможе, та й лікар тепер мобільний, відвідає у певні дні кожне село, допоможе хворим і немічним.

Про сімейного лікаря та завідуючу амбулаторії с.Володимирівки - Наталію Іванівну Гречину, - добре відгукувалися і сільський голова, і директор Знам’янського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Руслан Пушкаренко, і пересічні громадяни. Одна з пенсіонерок зазначила, що готова була і в стару амбулаторію ходити, аби тільки з Наталією Іванівною зустрічатися. Молода мама двох дітей розповіла, що сама вже 23 роки користується послугами цієї лікарки, діти — від самого народження, а крім них і чоловік, і свекруха теж із задоволенням будуть відвідувати нову амбулаторію. Тож поталанило жителям села не тільки з новим приміщенням амбулаторії, а й з медиком!


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: