Володимирівська загальноосвітня школа

Категорії: Школи

вул. Незалежності, 2, село Володимирівка, Знам'янський район

тел.: +38 (05233) 40-2-43
e-mail: volod1_3@ukr.net

Філія "Володимирівська загальноосвітня школа" є частиною опорного навчального закладу "Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, що відноситься до Знам'янської районної ради Кіровоградської області.

Історія школи почалася ще у 1889 році, коли у селі було відкрито церковно-приходську школу. Вчителями у тій школі були піп, дяк та псаломщик. Навчальний рік розпочинався у другій половині вересня, в школі вивчали: закон божий, церковні співи, церковно-слов’янська, російська мови, арифметика, письмо, було й рукоділля для дівчат.

У 1902 році акціонерне товариство Сабліно-Знам’янського цукрозаводу відкрило початкову школу, на утримання якої виділено в 1902 -1903 році 606 карбованців 60 копійок. У 1922 році в селі було відкрито школу фабрично-заводського навчання, а за два роки і неповну середню школу, де навчалось 150 дітей, працювало 5 учителів. Діяли у селі і хати-читальні. Населенню читалися лекції, проводилися бесіди, ліквідовувалася неписемність. На початку 30-х років минулого століття у селі було відкрито вечірню школу робітничої молоді.

У 1935 році було відкрито Володимирівську середню школу. У післявоєнні роки збудовано новий 4-класний корпус середньої школи. В 1964 році розпочато будівництво нової середньої школи за типовим проектом і відкрито в 1971 році.

Зараз д
иректорка установи - Тетяна Михайлівна Чорна. Сайт школи - https://sites.google.com/site/volodimirivskazs/


Коментарі

Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!
Напишіть ваш коментар
Коментар: