До школи з новими силами!
Промайнуло веселе літо і настала осінь — пора навчання. Діти йдуть до школи, щоб знову сісти за шкільні парти і здобувати знання. Перше вересня завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.
У філії «Казарнянська загальноосвітня школа» цього року здобуватиме освіту 80 учнів. Очолює освітній заклад Наталія Володимирівна Суржко. Вона розповіла, що школа повністю готова до навчального року. Закуплені всі необхідні дезинфікуючі засоби, одноразові рушнички, рідке мило – все, що передбачено рекомендаціями МОЗ.
Минулого року Казарнянська школа І-ІІ ступенів відсвяткувала свій 50-річний ювілей, але працює за сучасними стандартами, забезпечена шкільним автобусом. Є окрема їдальня та сучасна спортивна зала. Замінено всі вікна і двері на енергозберігаючі. Проведено поточний ремонт приміщення. Територія закладу огороджена новим парканом.
Цієї весни карантин вніс свої корективи у освітньо-виховний процес.
Завжди допомогу і підтримку у вирішенні
нагальних проблем відчуваємо від Казарнянської сільської ради, сільська голова
Тетяна Халявинська особисто цікавиться питаннями розвитку освіти. Посильну
допомогу та підтримку надає директор ТОВ «Агродар Україна плюс» Анатолій Пацеля
та інші орендарі та підприємці, які працюють на території, розповідає директорка.
Записала Катерина МАТКО – для сайту «Суботці.Інфо»
Коментарі
Ще нема коментарів до цього матеріалу. Будьте першим!Що мені дасть реєстрація?